Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Opinia o kursie

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #1

  • C.Hanna
  • C.Hanna Avatar
Dzień dobry!
Chciałabym podzielić się moją opinią o kursie prowadzonym przez Panią Aleksandrę Szafran.
Kurs podzielony jest na dwa bloki tematyczne - kadry i płace. Każdy z tych bloków obejmuje teorię oraz ćwiczenia praktyczne, które pozwalają zrozumieć bardzo zawiłe przepisy.
Po każdych zajęciach zamieszczane są testy na forum, do rozwiązywania pomiędzy kolejnymi zjazdami, więc miałam wrażenie, że uczestniczę w kursie przez cały czas od października do maja, a nie tylko podczas zajęć.
Testy te zmuszają do myślenia, szukania informacji i wyciągania wniosków.
Jest to chyba jedyny kurs, który tak dogłębnie porusza zagadnienia kadrowo-płacowe.
Wielkie ukłony należą się Pani Oli, która jest specjalistą w tej dziedzinie, z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Wiedzą, którą chce się podzielić i - co dla mnie było niezmiernie ważne - naprawdę zależy jej na tym, aby kursantki zrozumiały omawiane zagadnienia.
Zapisując się na kurs, miałam nikłe pojęcie o kadrach i płacach, nie zdawałam sobie również sprawy z rozmiaru tej dziedziny! Po ukończonym kursie wiem, że chciałabym pracować w tym zawodzie, pomimo tego, że jest trudny i mniej więcej wiem co może mnie czekać ;)
Kurs ma bardzo wysoki poziom, jest bardzo intensywny, Pani Ola daje od siebie bardzo dużo i tego też wymaga od innych, jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę!
Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten kurs, oraz ani jednej chwili spędzonej na nim!
Mam nadzieję, że pomogłam podjąć decyzję niezdecydowanym :)

Dziękuję Pani Olu i pozdrawiam serdecznie!

Hania C.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #2

  • L.Iwona
  • L.Iwona Avatar
Witam,
Pani Olu jestem bardzo wdzięczna, że zdecydowała się Pani na prowadzenie takiego kursu!
Jest Pani osobą, która spełnia się i nadaje do pracy jako wykładowca. Rzetelną, cierpliwą i z ogromną wiedzą, którą nie wiem czy ja kiedykolwiek zdobędę
Kurs jest poprowadzony świetnie: część teoretyczna, w której jest mnóstwo informacji dotyczących podstaw ale też i zawiłych rzeczy, z którymi na pewno się spotkam pracując w tym zawodzie. No i część praktyczna, do której była Pani zawsze super przygotowana, z mnóstwem aktualnych przykładów ( co na innych kursach to rzadkość).
Pomysł z forum to strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu miałam możliwość do samodzielnej pracy, weryfikowania z innymi kursantami różnych informacji, przez co uczyłam się nieprzerwanie przez cały rok, a nie tylko podczas weekendów.
Wszystkich chcących pracować w dziale kadr i płac bardzo serdecznie zachęcam do wzięcia udziału właśnie w tym kursie, bo naprawdę można tu nauczyć się zarówno podstaw jak i skomplikowanych zadań z zakresu płac.
Pani Olu dziękuję!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #3

  • S.Ewelina
  • S.Ewelina Avatar
Witam,

Kurs na wysokim poziomie, rzetelnie przygotowane materiały poparte przykładami,które pozwalają lepiej zrozumieć teorię. Pani Ola zawsze przygotowana do zajęć i służąca pomocą.
Mogę stwierdzić,że ten rok na kursie nie był rokiem zmarnowanym. Co prawda jeszcze nie pracuję w tym zawodzie, ale już wykorzystuję zdobytą wiedzę na kursie w życiu prywatnym.

pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #4

  • Sz.Justyna
  • Sz.Justyna Avatar
Wszystkim zainteresowanym tematyką kadrowo-płacową gorąco polecam Szkołę Kadr i Płac Pani Aleksandry Szafran. Jest to roczny kurs zaawansowany skierowany zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z kadrami jak i praktykujących w tym zawodzie. Po roku nauki otrzymujemy solidne przygotowanie do wykonywania pracy w tej dziedzinie.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Oli, która z energią, pasją i zaangażowaniem prowadzi wszystkie zajęcia i odpowiada na najbardziej zawiłe pytania co jest dowodem profesjonalizmu.

Dziękuję również całej grupie za mile spędzony czas i cieszę się, ze mogłam Was poznać :)

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #5

  • W.Paulina
  • W.Paulina Avatar
Wszystkim osobom poszukującym kursu kadrowo-płacowego serdecznie polecam Kurs Kadrowo-Płacowy Aleksandry Szafran z uwagi na wiedzę jaka zostaje przekazana, materiały jakie są udostępniane, wymagania jakie są przed kursantami stawiane. Jeśli szukacie kursu na którym trzeba uczestniczyć w dosłownym tego słowa znaczeniu, a nie tylko słuchać POLECAM!!

Dla prowadzącej kurs, czyli Pani Oli wielki UKŁON za rzetelność, cierpliwość do kursantów, przygotowanie oraz poprowadzenie na naprawdę wysokim poziomie każdych zajęć /bez wyjątku!/

Ponadto dziękuję iż była Pani w stanie pokazać arkana tego zawodu oraz nauczyć, wytłumaczyć i służyć pomocą na każde nurtujące pytanie. Dziękuję również grupie za cudownie spędzony rok, za zgranie które sprawiało iż każdy weekend z Wami spędzony był po prostu super.

Pozdrawiam Was serdecznie!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinia o kursie 10 lata 10 miesiąc temu #6

  • Sz.Monika
  • Sz.Monika Avatar
Przyszły Specjalisto ds. Kadr i Płac :cheer:
Jeśli chcesz zainwestować dobrze swoje pieniądze i mieć poczucie, że dobrze uczyniłeś/łaś to prędziutko zapisuj się na kurs do Szkoły Kadr i Płac Aleksandry Szafran!
Wiedza przekazywana może i trudna, ale za to poparta mnóstwem przykładów z życia codziennego i solidnymi materiałami. Zajęcia praktyczne rozwiewały wszelkie moje wątpliwości. Testy zmuszały do czytania, uczenia się i poszukiwania rozwiązań zawiłości prawnych.
Pani Oli należy się Nobel ;) za profesjonalizm, wiedzę i cierpliwość do uczestników kursu. WIELKIE DZIĘKUJĘ Pani Olu!!!
A sobie i Koleżankom z kursu życzę, aby wiedza zdobyta u Pani Oli owocowała po stokroć w życiu zawodowym.

Pozdrawiam
Monika Sz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone