Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: SZKOŁA GODNA POLECENIA

SZKOŁA GODNA POLECENIA 6 lata 9 miesiąc temu #1

  • Iwona.St
  • Iwona.St Avatar
Osobom, które szukają profesjonalnych zajęć kadrowo-płacowych polecam szkołę Pani Aleksandry.

Trafiłam do tej szkoły dzięki opiniom, które przeczytałam wcześniej, przed podjęciem decyzji i przyznaję, że było warto. Zajęcia były bardzo wymagające, mnóstwo materiałów i bardzo dużo nauki.

Dla mnie jako osoby, bez doświadczenia w tej dziedzinie, było szczególnie ciężko, ale dałam radę :)

Nie było taryfy ulgowej, trzeba było się uczyć. Pani Ola jest nauczycielem z powołania. Nauczy każdego, jeśli tylko wykaże się chęć do nauki. Zajęcia mimo, że są bardzo wymagające, to od początku do końca są prowadzone na najwyższym poziomie. Takiej energii i pasji jaką ma Pani Aleksandra tylko pozazdrościć.

Osoby, które jeszcze mają wątpliwości, a chcą pogłębić wiedzę w tym obszarze, zachęcam, polecam, nie zastanawiajcie się, tylko zapisujecie się, nie będziecie żałować, warto.

Pani Olu bardzo dziękuję, za wspaniałe zajęcia, za wiedzę, doświadczenie i za zaangażowanie, jakie Pani wkłada, żeby uczyć i nauczyć swoich kursantów.

Dziękuję i życzę z całego serca Pani oraz wszystkim koleżankom, uczestniczkom kursu wszystkiego co najlepsze. Powodzenia w każdej dziedzinie życia, trzymajcie się :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone