Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szczerze polecam - naprawdę warto!

Szczerze polecam - naprawdę warto! 6 lata 9 miesiąc temu #1

  • Katarzyna.G
  • Katarzyna.G Avatar
Witam serdecznie wszystkie osoby, które wahają się nad wyborem kursu kadrowo - płacowego. Na kursie w Szkole Kadr i Płac zostały omówione wszystkie zagadnienia jakie są potrzebne na stanowisku młodszego specjalisty ds. kadr i płac. Wiem, bo pracuję :) - rozpoczęłam kurs po pół roku pracy w zawodzie aby ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę, dowiedzieć "skąd i dlaczego" :). Dla mnie był to świetny moment - wiedziałam, jakie wątpliwości chcę rozwiać i na bieżąco przenosiłam wiedzę z kursu do sytuacji zawodowych. Ale na kursie były też osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia w płacach - zagadnienia są omawiane od podstaw.

Spośród wszystkich studiów i kursów jakie odbyłam, ten jeden dał mi rzetelną, praktyczną wiedzę. Pani Ola stara się pokazać, jak wygląda praca w zawodzie i jak rozwiązuje się konkretne sytuacje, nie odrywa teorii od praktyki.

Plusem kursu były dla mnie także "zadania domowe" dla chętnych, które można było rozwiązać, aby sprawdzić, czy dobrze zrozumiało się omawiane zagadnienia. Ponadto zawsze można spytać Panią Olę o niestandardowe sytuacje, które zdarzają się nam na gruncie zawodowym. Polecam rozwiązywać zadania, pytać w razie wątpliwości i ogólnie wycisnąć z tego roku ile się da ;) ;)

Pani Olu - dziękuję za wspólny czas i przekazaną wiedzę! Życzę niezmiennego zapału do pracy i inspirujących sytuacji zawodowych (w granicach rozsądku). Pozdrawiam serdecznie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone