Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Opinie o kursie)

Opinie o kursie) 8 lata 10 miesiąc temu #1

  • Edyta.P
  • Edyta.P Avatar
Po pierwsze chciałam bardzo serdecznie podziekować Pani Oli za cierpliwość, wytrwałość i przeogromną wiedzę!!!! Dzięki Pani dzisiaj mam pracę i lubię to co robię;))

Potencjalny kursowiczu warto!!!!Ten kurs to dobrze zainwestowane pieniądze!!
Na kurs w Szkole Kadr i Płac zapisałam się nie wiedzac prawie nic, a teraz pracuję w dziale kadrowo-płacowym.Decyzja o zapisaniu się na kurs była to kwestia głęboko przemyślana i sprawdzona. Przeszukałam chyba wszystkie oferty firm szkoleniowych we Wrocławiu, ale nigdzie nie znalazłam tak długiego i obszernego merytorycznie kursu kadrowo-płacowego.
Jeśli chcesz zdobyć rzetelną wiedzę z zakresu kadr i płac popartą wieloma przykładami, która jest przekazana w prosty sposób- zapisz się!!!!

Program kursu rozkłada się na dwa dni: w sobotę jest teoria w niedzielę praktyka( rozwiazywanie zadań + praca na programie kadrowo-płacowym R2 płatnik). Kurs prowadzony w przyjemnej atmosferze, z możliwością zadawania pytań- na które zawsze otrzymywaliśmy odpowiedzi.
Jest to kurs dla ambitnych - nie wątpliwie, ale warto!!!!

Polecam i zapraszam bardzo serdecznie!!!

Pani Olu dziękuję jeszcze raz;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie o kursie) 8 lata 9 miesiąc temu #2

  • Olga.S
  • Olga.S Avatar
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś ugruntować wiedzę bądź też ją poszerzyć albo po prostu rozpocząć przygodę z tematyką kadr i płac to na pewno trafiłeś/aś na właściwy kurs! Zanim go rozpoczęłam zrobiłam rozeznanie na tzw. Wrocławskim rynku szkoleniowym, zasięgnęłam kilku opinii i postanowiłam "zaryzykować". Szczerze mogę przyznać, że nie żałuję żadnej wydanej złotówki:) ! Bywało różnie - w końcu nie każdy temat kadrowo-płacowy jest ciekawy, ale dzięki Pani Aleksandrze nie były to zwykłe "odbębnione zajęcia" tylko spotkania z praktykiem, który potrafił rozwiać wątpliwości, udzielić porad, zarazić chęcią poszerzania swojej wiedzy za co serdecznie dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie o kursie) 8 lata 9 miesiąc temu #3

  • Paulina.D
  • Paulina.D Avatar
Ja również chciałabym się podzielić swoją opinią ponieważ mam satysfakcjonującą wiadomość. Od poniedziałku (tj 29 czerwca) zaczynam się szkolić w mojej przyszłej pracy..... :)

Pani Olu bardzo dziękuję, za przekazanie nam swojej wiedzy na tym kursie teraz pozostaje nam tylko umiejętne jej wykorzystanie. Jestem kolejną osobą, która znalazła pracę po Pani kursie... mimo braku doświadczenia.

Chciałabym zwrócić się do osób takich jak ja, (które nie miały nigdy do czynienia z kadrami i płacami) nie zastanawiajcie się tylko wypełnijcie formularz zgłoszeniowy a nie pożałujecie.
Uwaga to jest kurs dla ambitnych, jeśli twoim celem jest nauczyć się pracować w tym zawodzie albo poszerzyć swoją wiedzę to dobrze trafiłaś. Wiedza konkretna, a co najważniejsze przekazana przez osobę doświadczoną a na tym zależało mi najbardziej. Podobnie jak Edyta przejrzałam chyba wszystkie oferty kursów i wybór padł na Panią Aleksandrę. Dla mnie zaletą była liczba godzin kursu, zajęcia teoria+praktyka, oraz to że cały kurs przygotowała i wykładała Pani Ola więc nie było możliwości pominięcia jakiegoś tematu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie o kursie) 8 lata 9 miesiąc temu #4

Pani Paulino super :) , bardzo się cieszę i życzę powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie o kursie) 8 lata 9 miesiąc temu #5

  • Iwona.M
  • Iwona.M Avatar
Wszystkich już zdecydowanych i wciąż poszukujących serdecznie zachęcam do skorzystania z kursu kadr i płac prowadzonego przez panią Aleksandrę. Powiem krótko ten kurs to BARDZO DUŻA dawka rzetelnej wiedzy przekazanej przez znającego się na rzeczy praktyka. Jeżeli ktoś szuka kursu, który pozwoli mu na gruntowne poznanie tematyki kadr i płac to gwarantuje mu, że to właściwy wybór. Bardzo cieszę się, że w momencie, kiedy sama ponad rok temu szukałam kursu udało mi się trafić na stronę Szkoły Kadr i Płac. Po przeczytaniu opinii o kursie na forum troszeczkę niedowierzałam, że wszystkie są mega pozytywne. Dziś po ukończeniu tego kursu sama wiem, że innej opinii na jego temat po prostu nie można wystawić. Brawo pani Aleksandro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Opinie o kursie) 8 lata 9 miesiąc temu #6

  • Anna.M
  • Anna.M Avatar
Witam serdecznie wszystkie osoby które szukają kursu kadrowo-płacowego naprawdę polecam jestem osobą która miała małe doświadczenie w tym zawodzie. Jet to kurs nie tylko dla początkujacych ale również pracujących w tym zawodzie ponieważ doświadczenie i więdzę którą posiada Pani Ola jest naprawdę inponująca. Polecam naprawdę warto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone