Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: to jest kurs, którego długo szukałam :)

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #1

  • G.Julia
  • G.Julia Avatar
Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić kurs Kadrowo-płacowy u Pani Aleksandry Szafran, zarówno tym którzy chcą się zapisać nie mając pojęcia o kadrach i płacach jak i tym, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę. Kurs prowadzony jest bardzo profesjonalnie, teoria poparta licznymi przykładami, które mogą się przytrafić pracując w zawodzie (chyba nie ma takiego przypadku, którego nie przerobiliśmy na zajęciach ;) Pani Ola ma duże pokłady cierpliwości, tłumaczy na kilka sposobów jeśli są jakieś niejasności i pytania, a pytań czasami bywało dużo ;)
Podsumowując, jeśli ktoś będzie chodził na zajęcia, robił zadania w domu to spokojnie może szukać pracy w zawodzie. Poradzi sobie na testach kwalifikacyjnych. Sama jestem tego najlepszym przykładem, pod koniec kursu znalazłam pracę jako Specjalista ds. kadr i płac. Opłacało się zapisać, poświęcić czas i pieniądze, bo teraz to procentuje.
Dziękuję za ten rok i pozdrawiam wszystkich ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #2

  • S.Magdalena
  • S.Magdalena Avatar
Dojeżdżałam na kurs kadr i płac z Zielonej Góry. Przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w szkoleniu bardzo się wahałam, ale naprawdę warto było. Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Wiedza Pani Oli zarówno teoretyczna jak i praktyczna w przedmiocie kadr i płac jest wprost imponująca. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje niesamowicie duży kontakt Pani Oli z uczestnikami szkolenia oraz zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów każdego uczestnika. Szkolenie prowadzone w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, oparty na przykładach i poparte jednocześnie wyczerpującym komentarzem. Omówione zostały zagadnienia bardzo przydatne w praktyce. Zaplanowana ilość godzin pozwoliła na omówienie bardzo dużo ważnych tematów, które sprawiają kłopoty. Zajęcia prowadzone przez Panią Olę są idealną formą nauki dla początkujących w zakresie kadr i płac oraz źródłem wszelkich przykładów i rozwiązań dla już wdrożonych w tematykę. Dotychczas uczestniczyłam w wielu szkoleniach ale żadne z nich nie dało mi tyle co szklenie w szkole kadr i płac.
Żałuję, że szkolenie się już zakończyło. Pani Olu czekam na kolejne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #3

  • T.Iwona
  • T.Iwona Avatar
Rok temu buszowałam po internecie w poszukiwaniu kursu kadrowego. Przewertowałam dużo ofert. Przypadkiem, a może nie, trafiłam na kurs w Szkole Kadr i Płac pani Aleksandry Szafran. O tym, że wybrałam to szkolenie zdecydowało jedno zdanie– „zapraszam świadome, ambitne osoby na mój kurs”. Dziś nie żałuję jestem w 100% zadowolona i zdecydowanie mądrzejsza po tym szkoleniu. Pani Ola nie tylko posiada bardzo bogata wiedzę, ale potrafi przekazać ja w sposób interesujący. Bazując na doświadczeniach przybliża zagadnienia, z którymi możemy spotkać się w naszej codziennej pracy. Plusem są też dobre, pomocne materiały szkoleniowe, oraz testy które zmuszają do myślenia, szukania informacji, a jednocześnie uczą i pogłębiają wiedzę.

Pozdrawiam serdecznie panią Olę i wszystkie dziewczyny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #4

  • Ty.Agnieszka
  • Ty.Agnieszka Avatar
Jakbym miała ocenić kurs w punktach od 1 do 10 to dałabym 9. Ten jeden ujemny punkt jest za to, że musiałam wcześnie wstawać, by dojechać do Wrocławia - czego bardzo nie lubię ;) A tak poważnie: Kurs był dla mnie strzałem w DZIESIĄTKĘ! Jestem osobą, która nie miała doczynienia wcześniej (ani zawodowo, ani edukacyjnie) z tematem kadr i płac. Były chwile ciężkie związane z ilością materiału do opanowania, ale jak było napisane na stronie internetowej to kurs dla Ambitnych! Dałam radę i to nie najgorzej... Naprawdę polecam wszystkim osobom, które potrzebują uzupełnić kwalifikacje jak i tym którzy potrzebują przekwalifikowania się na rynku pracy (tak jak Ja). Na zajęciach jest mnóstwo teorii, ale wszystko jest poparte praktyką i konkretnymi przykładami. Mam nadzieję, że znajdę pracę w tym zawodzie, bo Pani Aleksandra wszczepiła we mnie "bakcyla" kadrowego i chęć rozwoju w tym kierunku - za co bardzo, bardzo dziękuję!!! Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki i za każdą z osobna, by wiodło nam się w zawodzie - aż do emerytury... :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #5

  • M.Marzena
  • M.Marzena Avatar
Witam,
Cóż mogę dodać do tego co napisały moje koleżanki chyba tylko tyle, że Pani Aleksandra ciągle podnosiła nam porzeczkę i cały czas mobilizowała do nauki. Kurs kadrowo płacowy był naprawdę na wysokim poziomie, materiały rzetelnie i profesjonalnie przygotowane, teoria poparta przykładami praktycznymi, które pozwalały lepiej zrozumieć zawiłe zagadnienia kadrowo - placowe. Pani Aleksandra zawsze była przygotowana merytorycznie do zajęć, choć wymagająca to ciągle służyła nam pomocą. Czasem zastanawiałam się skąd ma tyle cierpliwości do nas. W każdym razie uważam, że było warto, mam nadzieję ze zdobyta wiedza zaowocuje i że każda z nas znajdzie swoje miejsce w życiu zawodowym. Tego wam wszystkim życzę .
Z czystym sumieniem i rozwagą bardzo serdecznie polecam kurs w Szkole Kadr i Płac Pani Aleksandry Szafran.
Pozdrawiam wszystkich :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

to jest kurs, którego długo szukałam :) 9 lata 10 miesiąc temu #6

  • K.Elżbieta
  • K.Elżbieta Avatar
Pieniądze wydane na ten kurs to chyba moja najlepsza inwestycja :) Zapisując się na niego byłam zielona w temacie kadr i płac, a po kursie zdecydowanie mogę powiedzieć, że naprawdę wychodzi się z niego z ogromną wiedzą. Oczywiście to wszystko zasługa Pani Oli, która tak skomplikowane tematy tłumaczyła na różne sposoby w taki sposób abyśmy wszystkie wiedziały o co chodzi. Poza tym materiały, które nam dostarczała były skonstruowane w sposób prosty i zrozumiały. Oczywiście było sporo teorii, ale wszystko to było poparte przykładami :) Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę powodzenia w pracy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone