Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:(

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 10 miesiąc temu #7

  • W.Marta
  • W.Marta Avatar
Witam

ja również zapisując się na kurs nie miałam pojęcia o kadrach i płacach. Teraz po roku czuje że praca w tej dziedzinie nie sprawiłaby mi problemu. Bardzo cieszę się że kiedy rok temu szukałam kursu który dałby mi możliwość ogarnięcia tematu trafiłam na to forum. Poczytałam komentarze osób które właśnie ukończyły kurs, oraz to jak współpracowały na forum, jakie zadania rozwiązywały i stwierdziłam że to jest właśnie to czego szukam.
Teraz chciałabym ułatwić podjęcie decyzji osobom które zastanawiają się czy się zapisać na następną turę -

NIE MA SIĘ CO ZASTANAWIAĆ, PANI OLA TO KOPALNIA WIEDZY KADROWO PŁACOWEJ :) ) SZCZERZE POLECAM

Pani Oli dziękuję za napełnieniem mojej głowy ogromem informacji, a wszystkim kursantom dziękuję za miło spędzony czas!!

Pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia;)

Marta Matławska
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 10 miesiąc temu #8

  • B.Barbara
  • B.Barbara Avatar
Witam wszystkich:)

Dołączam się do wypowiedzi dziewczyn, faktycznie warto było przez ten rok uczęszczać na taki fajny kurs.
Pani Ola jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Ten kurs to nie tylko teoria z kadr i płac, ale przede wszystkim przygotowanie do rozwiązania wszelkich problemów, z jakimi można się spotkać podczas pracy, rady gdzie szukać pomocy i informacji. Księgując wiele lat listy płac, nigdy nie zastanawiałam się jak się liczy wynagrodzenia, teraz dzięki temu, że skusiłam się na ten kurs, już wiem, nie tylko jak się liczy listy płac, ale co się na nie składa. Liczenie wynagrodzeń, to wielka sztuka, to nie tylko słynne "F2" ale wiedza która niesamowicie ułatwia pracę, również i w księgowości.
Na zakończenie, dziękuje wszystkim za fantastyczną atmosferę, z Wami mogłabym liczyć slajdy nawet do tysiąca. Życzę wszystkim powodzenia!!!
Ola, miałaś niesamowity pomysł na stworzenie "dzieła" dziękuje:)

B.Bała
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 10 miesiąc temu #9

  • Ł.Marta
  • Ł.Marta Avatar
Witam wszystkich Gości Serdecznych :) . Wiele już zostało powiedziane i pod wszystkim podpisuję się obiema rękoma, dodając jeszcze swoje pięć groszy chcąc oddać hołd Pani Aleksandrze Szafran i prowadzonej przez nią szkole. Miejscu gdzie pasja, wiedza i profesjonalizm tworzą rzeczy niemożliwe. Byłam uczestnikiem wielu szkoleń oraz studiów podyplomowych lepszych i gorszych. Dlatego z dużą wnikliwością weryfikowałam kolejne miejsce w którym planuję dalszy rozwój. Wybór przerósł moje wszelkie oczekiwania, każda godzina, każde zajęcia były niesamowitą podrożą intelektualną i wyzwaniem. Kurs Kadrowo Płacowy Pani Aleksandry Szafran to najlepsza inwestycja, pierwsza liga w klasie eksperckiej. Pani Aleksandra posiada wiedzę chyba niezbadaną ;) i olbrzymie doświadczenie, a ponieważ ma też talent dydaktyczny potrafi się tym wszystkim dzielić z kursantami. Zajęcia z Panią Olą to nie odtwórczy wykład z odczytem ustaw i rozporządzeń ale szkolenie z najwyższej półki. Formy są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś się dla siebie: ciekawe prezentacje, materiały z przykładami i orzecznictwem, dodatkowo dostęp do aktów prawnych, forum, test, zadania domowe, szablony i wzory dokumentów, praca na programach, burze mózgów, dyskusje. Kurs z Panią Olą ma jeszcze jedną zaletę jest wesoło i nawet po ciężkim tygodniu w pracy, z przyjemnością się rano wstaje na zajęcia, bo czegoś brakuje po tygodniu przerwy. I coś jeszcze, Pani Ola przede wszystkim uczy myśleć i rozumieć, aby wykorzystywać przekazaną wiedzę, a nie wkuwać by pięknie recytować. Kończę, bo mąż mówi, że Pana Tadeusza piszę i miejsca zaraz zabraknie, a i tak obawiam się, że żadne słowa nie oddadzą mojego uznania.

Więc skoro jesteś w tym miejscu i szukasz informacji, nie trać czasu, tylko się zapisuj i sprawdź sam, bo naprawdę warto!

Na koniec dziękuję całej grupie za wszystkie spędzone razem chwile, za wspólne dyskusje i rozważania przy tablicy.

Pani Olu dziękuję

Marta
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone