Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:(

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 10 miesiąc temu #1

  • D.Agnieszka
  • D.Agnieszka Avatar
Pani Olu, co tu napisać,
Nikt się lepiej od Pani nie mógł spisać.
Ciągle noce nieprzespane,
Ale materiały i testy zawsze przygotowane.
Świetna grupa, atmosfera aż się żal wielki wzbiera,
Szkoda, że się zakończyło ale naprawdę warto było.
Pani wiedza, doświadczenie taki kurs to marzenie.
Zawsze pomocą Pani służyła i dostępna dla nas była.
Życzę ciągłego rozwoju i z każdą grupą tak dobrego nastroju.
S-uper
K-onkretnie
i
P-rofesjonalnie

A dla kolejnych osób, które zastanawiają się czy zapisać się do P. Oli - jeżeli chcą Państwo nauczyć się od podstaw kadr i płac, popartych świetnymi materiałami, pomocą ze strony P. Oli w atmosferze także humoru i naprawdę dobrze i owocnie spędzonego czasu to polecam z czystym sumieniem - NAPRAWDĘ WARTO:)

p.s. A wszystkim kursantom z 2011/2012 naprawdę wielkie dzięki. Było super i już będę tęsknić. Naprawdę mam nadzieję, że w czasach kiedy jest taka pogoń za wszystkim znajdziemy raz na jakiś czas chwilkę, aby się spotkać i pogadać co słychać.
Życzę Wam powodzenia w pracy, dla pracujących w zawodzie rozwoju i awansów a dla wstępujących na rynek kadrowo-płacowy znalezienia wymarzonej pracy.

Buziaki Aga Drewnowska - ławka nr 2:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 10 miesiąc temu #2

  • P.Anna
  • P.Anna Avatar
No niestety kurs się już skończył. Na pewno szkoda, że nie będziemy się spotykać na zajęciach. Jednak taka jest kolej rzeczy, a my nie zapominajmy, że przez ten cały czas nie tylko dobrze się bawiliśmy, ale przede wszystkim zdobyliśmy wiedzę i umiejętności bardzo przydatne w zawodzie specjalisty ds. kadr i płac.

Całość materiału, obejmującego zagadnienia, z którymi musimy się uporać w pracy na co dzień został nam przekazany w taki sposób, że wszyscy zrozumieliśmy co nas czeka i jak się zachować w konkretnej sytuacji. Pani Ola dzieli się swoim doświadczeniem z kursantami i jest wspaniałym przewodnikiem po całym świecie kadr i płac ;)

Życzę każdemu przyszłemu specjaliście możliwości uczenia się od Pani Oli. Szczerze polecam kurs w Szkole Kadr i Płac Aleksandry Szafran.


Pozdrawiam,
Anna Punda

PS bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i przede wszystkim Pani, Pani Olu, za świetną atmosferę w ciągu całego trwania kursu!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 9 miesiąc temu #3

  • A.Dorota
  • A.Dorota Avatar
Witam, jeżeli chodzi o opinie o kursie to powiem że to nie był zmarnowany rok i ciesze sie że coś mnie tkneło,żeby na taki kurs sie zapisać...Podstawa teoretyczna jest moim zdaniem bardzo mocna...teraz tylko praktyka "na żywych organizmach" pozostała :) Mój dyplom i certyfikat wisi dumnie nad biurkiem i jest podziwiany z każdej strony ;P
Jak najbardziej polecam,był do dla mnie duuży zastrzyk wiedzy...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 9 miesiąc temu #4

  • E.Magdalena
  • E.Magdalena Avatar
Witam wszystkich potencjalnych kursowiczów:)
Na kurs w Szkole Kadr i Płac zapisałam się z dużym wyprzedzeniem, była to kwestia głęboko przemyślana i sprawdzona. Przewertowałam chyba wszystkie oferty firm szkoleniowych we Wrocławiu, ale nigdzie nie znalazłam tak długiego i obszernego merytorycznie kursu kadrowo-płacowego.
Nie bez powodu kurs ma miano ,, dla ambitnych’’, jeśli chcecie zdobyć solidną i rzetelną wiedzę z zakresu kadr i płac, przekazywaną w sposób bardzo przystępny, popierany wieloma praktycznymi przykładami , to zgłoście się bez zastanowienia!
Kurs prowadzony w miłej, bezstresowej atmosferze, na każde pytanie udzielana jest fachowa odpowiedź, forma kursu sobota (teoria) a w niedzielę (praktyka tzn. zajęcia z programem kadrowo-płacowym, R2- płatnik, wypełnianie dokumentów, późniejsza nauka naliczania płac) – pozwala na weryfikację wiedzy zdobytej dzień wcześniej.
Uważam, że na kurs mogą zapisać się zarówno osoby, które dopiero planują karierę zawodową w HR, jak i już pracujące w Dziale Kadrowo-Płacowym.
Tak więc pani Olu, przyłączam się do dziewczyn, dziękuję i pozdrawiam:)
Magda
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 9 miesiąc temu #5

  • T.Agnieszka
  • T.Agnieszka Avatar
Witam, mam bardzo dobrą opinię na temat tego kursu. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki a wiedza przekazywana w łatwo przyswajalnej formie. Analizowanych jest dużo przykładów praktycznych co także ułatwia przyswojenie sobie przekazywanych informacji. Mimo iż kurs jest kierowany dla osób „ambitnych” to osoby które do tej pory nie miały styczności z kadrami i płacami także sobie porad :) zą Cały kurs przeprowadzony był w miłej atmosferze za co wszystkim kursantom i Pani Oli dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ta ostatnia sobota...ale wielka szkoda:( 11 lata 9 miesiąc temu #6

  • M.Joanna
  • M.Joanna Avatar
Witam!
Na kurs P.Oli zapisałam się jako Laik ds. Kadr i Płac, kończę kurs jako Specjalista ds. Kadr i Płac. Niesamowity ogrom wiedzy jaki P.Ola przekazuje w zrozumiały , poparty przykładami (z życia wziętymi , przy których niekiedy płakaliśmy ze śmiechu  ) i licznymi jakże obszernymi materiałami, sposób z każdego nowicjusza w tej dziedzinie(takiego jak ja) zrobi specjalistę. Jestem przekonana, że poradzę sobie w tym zawodzie.
Pani Olu, jest Pani dla mnie GÓRU :) . Wielki szacunek!!!

ps.
Pozdrawiam wszystkich kursantów i życzę powodzenia.
P.Olu jeszcze raz dziękuję, jest Pani NIESAMOWITYM AUTORYTETEM :)
Joanna Marcinkowska
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone