Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jakość i poziom kursu

Jakość i poziom kursu 12 lata 9 miesiąc temu #7

  • G. Edyta
  • G. Edyta Avatar
Witam po urlopie :)
Dopiero teraz mam okazję usiąść i podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi kursu, którego nie ukrywam juz mi brak :unsure: uje . Niesamowity, rzetelny, praktyczny ale i teoretyczny, trudny ale zrozumiały, obszerny to chyba najlepsze określenia które przychodzą mi do głowy. Naprawdę z ręką na sercu mogę zapewnić , że pieniądze wydane na ten kurs to najlepsza inwestycja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zakres materiału olbrzymi, przedstawiony i wytłumaczony po stokroć tak, aby kazdy uczestnik kursu mógł go zrozumieć. Dodatkowa korzyść dla kursantów to obszerne materiały tematyczne wsparte najbardziej zawiłymi przykładami z życia wziętymi oraz ustawy i rozporządzenia wraz z bieżącymi zmianami przygotowywane przez Panie prowadzące na każde zajęcia. To na pewno stanowić będzie dla nas wszystkich bazę wiedzy na przyszłość. Kolejny atut to nauka zagadnień płacowych na dwa sposoby: ręczny oraz w programie R2Płatnik z naciskiem na ten pierwszy :cheer: Strzał w dziesiątkę. Myślę że mamy asa w rękawie jesli chodzi o testy na rozmowach kwalifikacyjnych u ewentualnego przyszłego pracodawcy. Pomimo tego, że kurs porusza skomplikowane tematy z prawa pracy, sposób tłumaczenia i przekazywania wiedzy pozwala zrozumieć go nie tylko kursantom mającym na codzień do czynienia z zawodem ale równiez osobom poczatkującym. Pani Olu i Pani Edytko dziękuję serdecznie, równiez za pomoc wykraczającą poza zagadnienia z kursu!!! Mam nadzieję, że nasz kontakt sie nie urwie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 9 miesiąc temu #8

  • K. Magdalena
  • K. Magdalena Avatar
Witam!
Ja wcześniej nigdy nie miałam kontaktu z kadrami i płacami i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że jest to tak trudny "kawałek chleba". Nie ukrywam, że materiał był dla mnie ciężki, ale jednak dzięki wyczerpującym wykładom oraz materiałom, do przebrnięcia.
Wykładowczynie - Pani Ola i Pani Edyta są bardzo miłe, cierpliwe, pomocne, mają ogromną wiedzę (szczególnie ważne, że nabytą w praktyce), potrafią przystępnie przekazać swoją wiedzę oraz wytłumaczyć zadania z płac, służą pomocą także poza zajęciami, ale są także wymagające co tylko mobilizuje. ;)
Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba zapisywać się na kadry i płace, ale można wybrać jedną z dziedzin, która nas interesuje.
Plusem jest także nauka obsługi programów Płatnik i R2Płatnik, które są teraz (podobno, nie wiem, ponieważ nie pracowałam jeszcze w kadrach i płacach) najpopularniejsze.
Zajęcia prowadzone są w miłej, koleżeńskiej atmosferze.
Wszytskich zainteresowanych chcących od podstaw lub pogłębić swoją wiedzę dotyczącą kadr i płac zachęcam do wzięcia udziału w tym kursie. Warto poświęcić pieniądze, ponieważ nie są one "wurzucone w błoto".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone