Szkoła Kadr i Płac

Aleksandra Szafran

Get Adobe Flash player

Początek kursu za:

Aktualności HR

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jakość i poziom kursu

Jakość i poziom kursu 12 lata 11 miesiąc temu #1

  • Karolina R.
  • Karolina R. Avatar
Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami właśnie na temat kursów kardowych, płacowych i kadrowo-płacowych w jakich uczestniczyłam:

1. Kurs w szkole SKIP jest kursem prowadzonym na najwyższym poziomie merytorycznym - w porównaniu z innymi, w których brałam udział
2. Konkrety, jasne odpowiedzi na pytania, oraz mozliwość wyrażenia własnej opinii i skonfrontowania jej na forum
3. Wielkim pozytywem jest to, iż kurs prowadzony jest przez PRAKTYKÓW, którzy w swojej codziennej pracy rozwiązują problemy kadrowo-płacowe, o których później wykładają
4. Każdy, nawet najbardziej zawiły temat, wytłumaczony jest do skutku, nie ma niedomówień
5. Nigdy nie pójdę już na kursy prowadzone przez prawników, czy wykładowców prawa pracy, którzy nie umieją odpowiedzieć na trudniejsze pypytania, a ceny ich kursów oscylują w granicach 500-1000 zł za 6 godzin wykładów!
6. Podyplomowe studia kadry i płace to zwykłe naciąganie ludzi, dostaniesz papier, ale wiedzy praktyczniej niewiele, na pewno nie poradzisz sobie z takim dyplomem w codziennej pracy, nie mówiąc już o napisaniu testu kadrowo-płacowego uczestnicząc w procesie rekrutacji na stanowiska związane z tą tematyką
7. Jesli komuś zależy na zdobyciu rzetelnej, kompleksowej wiedzy - ten kurs to gwarantuje!!!

Chciałabym dowiedzieć się jakie są Wasze opinie na temat różnych kursów kadrowo-płacowych w jakich brałyście udział?
Jaki jest ich poziom?
Byłam na kilku kursach i niestety większości poziom był bardzo niski...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 11 miesiąc temu #2

Dziękuję Pani Karolino!!!!
Nie spodziewam się, że ta dyskusja się ożywi przed egzaminem Mam jednak nadzieję, że Panie skorzystają z możliwości wypowiedzenia się na temat poziomu kursu w czerwcu.Prosiłam o rzetelne opinie..obiecałam, że żadnej opinii nie usunę (wiemy jak wyglądają wypowiedzi na forum i jakie uprawnienia ma administrator - czyli ja)
Wasze uwagi będą jednak cenne zarówno dla mnie jak i dla przyszłych uczestników.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 10 miesiąc temu #3

  • Lidia P.
  • Lidia P. Avatar
I po kursie.... dziewięć miesięcy minęło nie wiadomo kiedy...
CO TU DUŻO KRYĆ NAJLEPSZY KURS NA JAKIM KIEDYKOLWIEK BYŁAM :)
Jest to przede wszystkim zasługą prowadzących Pani Oli i Pani Edyty, które są praktykami posiadającymi przeogromną wiedzę z zakresu kadr i płac. Kurs był nastawiony na przekazanie wiedzy praktycznej a nie suchych przepisów. Oczywiście jak na każdym kursie teoria też była , ale przedstawiona w otoczeniu mnóstwa przykładów z życia wziętych, co pomagało zrozumieć zawiłości przepisów. Plan kursu jest bardzo obszerny, co jest dużą zaletą bo pozwala kompleksowo zapoznać się z tematem. Panie prowadzące służyły pomocą nie tylko podczas naszych spotkań ale także poza nimi. Atmosfera na kursie bardzo fajna- myślę że wszystkie dziewczyny się ze mną zgodzą:)
Wszystkim, którzy zastanawiają się czy skorzystać z tego kursu mówię zdecydowanie TAK, warto poświęcić czas i pieniądze- ja w żadnym wypadku nie żałuję i przyznaję, że chyba będzie mi trochę brakowało tych naszych weekendowych spotkań ;)
Pani Olu, Pani Edyto-dziękuję!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 10 miesiąc temu #4

  • P. Magdalena
  • P. Magdalena Avatar
Dziewczyny podpisuję się pod tym co napisałyście obiema rękami:) Kurs był rewelacyjny:) Kiedy rozpoczynałyśmy kurs o kadrach i płacach nie miałam "zielonego" pojęcia; dziś, kiedy kurs dobiegł końca mogę śmiało powiedzieć, że dużo wiem na temat kadr i płac:) Jest to zasługa Pani Oli i Pani Edytki - doskonała wiedza i sposób jej przekazania, przykłady z codziennej pracy, które pozwalały dobrze zrozumieć wiele tematów:)
Wszystkim, którzy chcą posiąść rzetelną wiedzę polecam kurs kadrowo-płacowy w SKIP:)
Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 10 miesiąc temu #5

  • K.Paulina
  • K.Paulina Avatar
Ja również jak najbardziej się zgadzam z poprzednimi wypowiedziami koleżanek. Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie,nastawiony na gruntowne i rzetelene przekazywanie wiedzy z zakresu kadr i płac i ten cel został osiagniety. Wszystkim, którzy się zstanawiają czy wziąć udział w tym szkoleniu szczerze polecam.

Pozdrawiam Panią Olę i Panią Edytę i wszystkie dziewczyny z grupy tym samym życząc powodzenia w przyszłej karierze
zawodowej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jakość i poziom kursu 12 lata 10 miesiąc temu #6

  • D. Małgorzata
  • D. Małgorzata Avatar
Witam
Kurs prowadzony w usystematyzowany (w rozbiciu na kadry i płace), rzetelny i jasny sposób. Przystępny nawet dla osoby, która wcześniej nie miała kontaktu z zagadnieniami kadrowo-płacowymi.Wszelkie wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane.
Pierwszą zaletą tego kursu było połączenie teorii z praktyką, co pomogło w lepszym zrozumieniu wielu zagadnień.
Drugą zaletą kursu był czas trwania (256h).
Dla niezdecydowanych, poszukujących myślę,że warto zainwestować swój czas i pieniądze.
Atmosfera była luźna, jednakże Panie prowadzące były wymagające (dodatkowe zadania do zrobienia w domu).To motywuje i procentuje. Niezwykle pomocne były materiały szkoleniowe zamieszczone na stronie internetowej.
Egzamin pozwolił nam się sprawdzić.
Dziękuję Pani Olu i Pani Edytko za przekazaną wiedzę. Teraz jest najlepszy czas na poszukiwanie pracy.
Dziewczyny Wam też życzę POWODZENIA!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

© Aleksandra Szafran Szkoła Kadr i Płac 2010 - 2014.
Wszelkie prawa zastrzeżone